R 1166 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.28 | 3 | |||
Jablonné v Podještědí | 17.03 | 17.03 | 2 | ||
Mimoň | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.33 | 17.39 | 1/4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Děčín východ | 18.09 | 18.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.14 | 18.16 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci