R 1121 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.07 | ||||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 7.19 | 7.20 | 3 | ||
Domašov nad Bystřicí | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Moravský Beroun | 7.50 | 7.51 | 2 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 8.01 | 8.06 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 8.13 | 8.13 | |||
Valšov | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Bruntál | 8.30 | 8.32 | 3 | ||
Krnov | 8.57 | 9.06 | 2 | ||
Krnov-Cvilín | 9.10 | 9.10 | |||
Opava západ | 9.30 | 9.31 | 3 | ||
Opava východ | 9.36 | 9.43 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 10.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci