EC 111 „Praha“ | |
Řazení vlaku: EU44 + Ampz143 + WRmz815 + 2xBee240 + Bpee239 + 4xBmee248 + Bee246 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.17 | 4 | |||
Praha-Libeň | 10.24 | 10.25 | 3 | ||
Kolín | 10.59 | 11.01 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.23 | 11.25 | 4 | ||
Česká Třebová | 12.03 | 12.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 12.27 | 12.29 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.54 | 12.57 | |||
Hranice na Moravě | 13.26 | 13.27 | 3/2 | ||
Ostrava-Svinov | 13.54 | 13.56 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.03 | 14.05 | |||
Bohumín | 14.12 | 14.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci