Os 8813 | |
Řazení vlaku: 460 + 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 20.30 | ||||
Košice | 18.45 | 3./5 | |||
Košice predmestie | 18.47 | 18.48 | |||
Krásna nad Hornádom | 18.53 | 18.54 | |||
Nižná Myšľa | 19.00 | 19.01 | 1 | ||
Vyšná Myšľa | 19.03 | 19.04 | |||
Bohdanovce | 19.07 | 19.07 | |||
Ruskov | 19.11 | 19.12 | 2. | ||
Slanec | 19.18 | 19.19 | |||
Kalša | 19.24 | 19.24 | |||
Kuzmice | 19.30 | 19.31 | |||
Michaľany | 19.38 | 19.40 | |||
Čerhov | 19.45 | 19.46 | |||
Slovenské Nové Mesto | 19.51 | 19.53 | |||
Borša | 19.56 | 19.57 | |||
Streda nad Bodrogom | 20.01 | 20.02 | |||
Somotor | 20.05 | 20.06 | |||
Veľký Horeš | 20.13 | 20.13 | |||
Pribeník | 20.19 | 20.19 | |||
Dobrá | 20.22 | 20.22 | |||
Biel | 20.25 | 20.25 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 20.27 | 20.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci