Os 8772 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 17.18 | ||||
Košice | 15.54 | ||||
Ťahanovce | 15.58 | 15.58 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 16.02 | 16.03 | Nástupište | ||
Trebejov | 16.08 | 16.08 | |||
Kysak | 16.11 | 16.12 | |||
Obišovce | 16.15 | 16.16 | |||
Ličartovce | 16.17 | 16.18 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 16.21 | 16.21 | |||
Drienovská Nová Ves | 16.23 | 16.24 | |||
Kendice | 16.26 | 16.26 | |||
Haniska pri Prešove | 16.30 | 16.30 | |||
Prešov | 16.34 | 16.40 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 16.43 | 16.44 | |||
Veľký Šariš | 16.48 | 16.49 | |||
Šarišské Michaľany | 16.55 | 16.56 | |||
Orkucany | 16.59 | 17.00 | |||
Sabinov | 17.03 | 17.04 | |||
Pečovská Nová Ves | 17.08 | 17.09 | |||
Červenica | 17.11 | 17.11 | |||
Rožkovany | 17.14 | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci