Os 8766 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 11.30 | ||||
Košice | 10.10 | 3./5 | |||
Ťahanovce | 10.14 | 10.15 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 10.19 | 10.20 | Nástupište | ||
Trebejov | 10.24 | 10.24 | |||
Kysak | 10.27 | 10.28 | |||
Obišovce | 10.31 | 10.32 | |||
Ličartovce | 10.33 | 10.34 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 10.37 | 10.37 | |||
Drienovská Nová Ves | 10.39 | 10.40 | |||
Kendice | 10.42 | 10.42 | |||
Haniska pri Prešove | 10.46 | 10.46 | |||
Prešov | 10.50 | 10.52 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 10.55 | 10.55 | |||
Veľký Šariš | 10.59 | 11.00 | |||
Šarišské Michaľany | 11.06 | 11.06 | |||
Orkucany | 11.10 | 11.10 | |||
Sabinov | 11.13 | 11.15 | |||
Pečovská Nová Ves | 11.20 | 11.20 | |||
Červenica | 11.22 | 11.23 | |||
Rožkovany | 11.26 | 11.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci