Os 7856 | |
Řazení vlaku: 163 + 3xBdt + B Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 11.09 | ||||
Liptovský Hrádok | 9.17 | ||||
Podtureň | 9.20 | 9.20 | |||
Okoličné | 9.24 | 9.25 | |||
Liptovský Mikuláš | 9.29 | 9.30 | |||
Liptovské Vlachy | 9.38 | 9.38 | |||
Liptovská Teplá | 9.46 | 9.47 | |||
Lisková | 9.51 | 9.52 | |||
Ružomberok | 9.56 | 9.59 | |||
Ružomberok-Rybárpole | 10.02 | 10.03 | |||
Hrboltová | 10.06 | 10.06 | |||
Švošov | 10.11 | 10.11 | |||
Ľubochňa | 10.14 | 10.15 | |||
Stankovany | 10.18 | 10.18 | |||
Kraľovany | 10.22 | 10.24 | |||
Šútovo | 10.27 | 10.28 | |||
Krpeľany | 10.30 | 10.31 | |||
Turany | 10.35 | 10.35 | |||
Sučany | 10.39 | 10.39 | |||
Vrútky nákladná stanica | 10.43 | 10.43 | |||
Vrútky | 10.46 | 10.49 | 2. | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 10.56 | 10.57 | |||
Varín | 11.00 | 11.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci