Os 7556 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrútky | 14.41 | ||||
Prievidza | 12.43 | ||||
Chrenovec | 12.55 | 13.07 | |||
Jalovec | 13.11 | 13.11 | |||
Ráztočno | 13.13 | 13.14 | |||
Handlová | 13.23 | 13.24 | |||
Remäta | 13.32 | 13.33 | |||
Sklené pri Handlovej | 13.40 | 13.40 | |||
Horná Štubňa | 13.48 | 13.51 | |||
Horná Štubňa zastávka | 13.55 | 13.56 | |||
Turčianske Teplice | 14.00 | 14.01 | |||
Diviaky | 14.03 | 14.04 | |||
Malý Čepčín | 14.08 | 14.08 | |||
Jazernica | 14.11 | 14.12 | |||
Kláštor pod Znievom | 14.16 | 14.16 | |||
Príbovce | 14.21 | 14.22 | |||
Košťany nad Turcom | 14.26 | 14.27 | |||
Martin | 14.31 | 14.32 | |||
Priekopa | 14.36 | 14.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci