Os 7525 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horná Štubňa | 10.33 | ||||
Vrútky | 9.42 | ||||
Priekopa | 9.45 | 9.46 | |||
Martin | 9.50 | 9.51 | |||
Košťany nad Turcom | 9.55 | 9.56 | |||
Príbovce | 10.00 | 10.01 | |||
Kláštor pod Znievom | 10.05 | 10.06 | |||
Jazernica | 10.10 | 10.10 | |||
Malý Čepčín | 10.14 | 10.14 | |||
Diviaky | 10.18 | 10.19 | |||
Turčianske Teplice | 10.21 | 10.22 | |||
Horná Štubňa zastávka | 10.28 | 10.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök