Os 7307 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Banská Bystrica | 18.55 | 2. | |||
Vrútky | 17.19 | ||||
Priekopa | 17.22 | 17.23 | |||
Martin | 17.27 | 17.28 | |||
Košťany nad Turcom | 17.33 | 17.33 | |||
Príbovce | 17.38 | 17.39 | |||
Kláštor pod Znievom | 17.43 | 17.44 | |||
Jazernica | 17.48 | 17.48 | |||
Malý Čepčín | 17.52 | 17.52 | |||
Diviaky | 17.56 | 17.57 | |||
Turčianske Teplice | 17.59 | 18.00 | |||
Horná Štubňa obec | 18.07 | 18.08 | |||
Čremošné | 18.15 | 18.16 | |||
Harmanec jaskyňa | 18.23 | 18.24 | |||
Dolný Harmanec | 18.30 | 18.31 | |||
Harmanec | 18.34 | 18.34 | |||
Uľanka | 18.40 | 18.41 | |||
Kostiviarska | 18.48 | 18.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci