Os 7305 | |
Řazení vlaku: 750 + Bdtmee + Bdgtmee + Bdtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Banská Bystrica | 17.46 | ||||
Vrútky | 16.11 | ||||
Priekopa | 16.15 | 16.15 | |||
Martin | 16.20 | 16.21 | |||
Košťany nad Turcom | 16.25 | 16.26 | |||
Príbovce | 16.30 | 16.31 | |||
Kláštor pod Znievom | 16.36 | 16.37 | |||
Jazernica | 16.41 | 16.42 | |||
Malý Čepčín | 16.45 | 16.46 | |||
Diviaky | 16.50 | 16.51 | |||
Turčianske Teplice | 16.54 | 16.55 | |||
Horná Štubňa obec | 17.02 | 17.02 | |||
Čremošné | 17.10 | 17.10 | |||
Harmanec jaskyňa | 17.17 | 17.18 | |||
Dolný Harmanec | 17.24 | 17.25 | |||
Uľanka | 17.32 | 17.33 | |||
Kostiviarska | 17.39 | 17.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster