Vlak 6761 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jesenské | 16.56 | ||||
Brezno | 14.20 | nástupište | |||
Brezno mesto | 14.22 | 14.23 | |||
Brezno-Halny | 14.26 | 14.26 | |||
Brezno-Rohozná | 14.32 | 14.33 | |||
Michalová zastávka | 14.38 | 14.39 | |||
Michalová | 14.41 | 14.42 | |||
Pohronská Polhora | 14.45 | 14.51 | |||
Zbojská | 15.00 | 15.01 | |||
Tisovec-Bánovo | 15.11 | 15.11 | |||
Tisovec | 15.27 | 15.32 | |||
Tisovec mesto | 15.34 | 15.35 | |||
Rimavská Píla | 15.41 | 15.41 | |||
Hačava | 15.45 | 15.45 | |||
Hačava skálie | 15.47 | 15.47 | |||
Hnúšťa zastávka | 15.50 | 15.50 | |||
Hnúšťa | 15.54 | 15.55 | |||
Likier | 15.57 | 15.57 | |||
Rimavské Brezovo | 16.00 | 16.00 | |||
Rimavská Baňa | 16.04 | 16.05 | |||
Rimavské Zalužany | 16.07 | 16.07 | |||
Hrachovo | 16.12 | 16.13 | |||
Nižný Skálnik | 16.15 | 16.15 | |||
Veľké Teriakovce | 16.17 | 16.18 | |||
Čerenčany | 16.21 | 16.22 | |||
Rimavská Sobota | 16.26 | 16.38 | |||
Rimavské Janovce | 16.42 | 16.43 | |||
Rimavské Janovce obec | 16.46 | 16.46 | |||
Jesenské zastávka | 16.52 | 16.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci