Vlak 6753 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rimavská Sobota | 8.18 | ||||
Brezno | 6.13 | ||||
Brezno mesto | 6.15 | 6.16 | |||
Brezno-Halny | 6.19 | 6.19 | |||
Brezno-Rohozná | 6.25 | 6.26 | |||
Michalová zastávka | 6.32 | 6.32 | |||
Michalová | 6.35 | 6.35 | |||
Pohronská Polhora | 6.38 | 6.39 | |||
Zbojská | 6.48 | 6.49 | |||
Tisovec-Bánovo | 6.59 | 6.59 | |||
Tisovec | 7.14 | 7.15 | |||
Tisovec mesto | 7.17 | 7.18 | |||
Rimavská Píla | 7.23 | 7.24 | |||
Hačava | 7.27 | 7.28 | |||
Hačava skálie | 7.29 | 7.30 | |||
Hnúšťa zastávka | 7.32 | 7.33 | |||
Hnúšťa | 7.36 | 7.45 | |||
Likier | 7.47 | 7.47 | |||
Rimavské Brezovo | 7.50 | 7.50 | |||
Rimavská Baňa | 7.54 | 7.55 | |||
Rimavské Zalužany | 7.57 | 7.58 | |||
Kociha | 8.00 | 8.01 | |||
Hrachovo | 8.03 | 8.04 | |||
Nižný Skálnik | 8.06 | 8.06 | |||
Veľké Teriakovce | 8.09 | 8.09 | |||
Čerenčany | 8.13 | 8.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci