Vlak 6243 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brezno | 15.13 | nástupište | |||
Lučenec | 11.14 | ||||
Holiša | 11.23 | 11.24 | |||
Prša | 11.28 | 11.29 | |||
Fiľakovo zastávka | 11.33 | 11.34 | |||
Fiľakovo | 11.37 | 11.47 | |||
Šíd | 11.56 | 11.56 | |||
Čamovce | 12.00 | 12.00 | |||
Hajnáčka | 12.05 | 12.06 | |||
Blhovce | 12.13 | 12.13 | |||
Hodejov | 12.17 | 12.18 | |||
Gortva | 12.22 | 12.22 | |||
Jesenské | 12.25 | 12.27 | |||
Jesenské zastávka | 12.30 | 12.31 | |||
Rimavské Janovce obec | 12.37 | 12.38 | |||
Rimavské Janovce | 12.40 | 12.41 | |||
Rimavská Sobota | 12.46 | 13.10 | |||
Čerenčany | 13.14 | 13.15 | |||
Veľké Teriakovce | 13.18 | 13.19 | |||
Nižný Skálnik | 13.21 | 13.22 | |||
Hrachovo | 13.24 | 13.24 | |||
Rimavské Zalužany | 13.29 | 13.30 | |||
Rimavská Baňa | 13.32 | 13.32 | |||
Rimavské Brezovo | 13.36 | 13.37 | |||
Likier | 13.40 | 13.40 | |||
Hnúšťa | 13.43 | 13.44 | |||
Hnúšťa zastávka | 13.48 | 13.48 | |||
Hačava skálie | 13.51 | 13.52 | |||
Hačava | 13.54 | 13.54 | |||
Rimavská Píla | 13.58 | 13.59 | |||
Tisovec mesto | 14.04 | 14.05 | |||
Tisovec | 14.08 | 14.11 | |||
Tisovec-Bánovo | 14.26 | 14.26 | |||
Zbojská | 14.37 | 14.37 | |||
Pohronská Polhora | 14.47 | 14.48 | |||
Michalová | 14.51 | 14.51 | |||
Brezno-Rohozná | 14.59 | 15.00 | |||
Brezno-Halny | 15.06 | 15.06 | |||
Brezno mesto | 15.09 | 15.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci