Vlak 5616 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nitrianské Pravno | 16.09 | ||||
Vrútky | 13.19 | ||||
Priekopa | 13.22 | 13.22 | |||
Martin | 13.26 | 13.27 | |||
Košťany nad Turcom | 13.31 | 13.32 | |||
Príbovce | 13.36 | 13.37 | |||
Kláštor pod Znievom | 13.42 | 13.43 | |||
Jazernica | 13.46 | 13.47 | |||
Malý Čepčín | 13.50 | 13.51 | |||
Diviaky | 13.55 | 14.17 | |||
Turčianske Teplice | 14.19 | 14.20 | |||
Horná Štubňa zastávka | 14.25 | 14.25 | |||
Horná Štubňa | 14.30 | 14.38 | |||
Sklené pri Handlovej | 14.45 | 14.46 | |||
Remäta | 14.52 | 14.52 | |||
Handlová | 15.00 | 15.11 | |||
Ráztočno | 15.20 | 15.21 | |||
Jalovec | 15.23 | 15.23 | |||
Chrenovec | 15.28 | 15.28 | |||
Prievidza | 15.42 | 15.53 | |||
Nedožery | 16.00 | 16.00 | |||
Pravenec | 16.04 | 16.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök