IC 511 „Gorenje“ | |
Řazení vlaku: 362 + Ampeer + Apeer61 + WRRmeer61 + Beer61 + 5xBmpeer61 + Bpeer7661 + Bpeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 18.34 | 2./7 | |||
Bratislava hlavná stanica | 13.35 | 1./1 | |||
Trenčín | 14.45 | 14.46 | 2. | ||
Žilina | 15.41 | 15.44 | 2. | ||
Liptovský Mikuláš | 16.40 | 16.42 | |||
Poprad-Tatry | 17.21 | 17.23 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 17.41 | 17.43 | |||
Kysak | 18.22 | 18.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci