Vlak 5066 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Zámky | 23.15 | 3. | |||
Nitra | 22.26 | ||||
Dolné Krškany | 22.30 | 22.31 | |||
Ivanka pri Nitre | 22.35 | 22.36 | |||
Branč | 22.41 | 22.41 | |||
Veľký Kýr | 22.45 | 22.45 | |||
Komjatice | 22.50 | 22.51 | |||
Ondrochov | 22.55 | 22.56 | |||
Šurany | 23.02 | 23.03 | |||
Bánov | 23.07 | 23.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci