Vlak 5061 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zbehy | 17.56 | ||||
Nové Zámky | 16.37 | 4. | |||
Bánov | 16.44 | 16.44 | |||
Šurany | 16.49 | 16.59 | |||
Ondrochov | 17.04 | 17.04 | |||
Komjatice | 17.09 | 17.10 | |||
Veľký Kýr | 17.14 | 17.15 | |||
Branč | 17.19 | 17.19 | |||
Ivanka pri Nitre | 17.24 | 17.25 | |||
Dolné Krškany | 17.30 | 17.30 | |||
Nitra | 17.36 | 17.39 | |||
Nitra zastávka | 17.42 | 17.42 | |||
Mlynárce | 17.45 | 17.45 | |||
Lužianky | 17.49 | 17.50 | |||
Zbehy obec | 17.52 | 17.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci