Vlak 5039 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 23.40 | ||||
Topoľčany | 22.19 | ||||
Krušovce | 22.23 | 22.24 | |||
Bošany | 22.28 | 22.28 | |||
Chynorany | 22.33 | 22.34 | |||
Žabokreky nad Nitrou | 22.37 | 22.38 | |||
Veľké Bielice | 22.42 | 22.43 | |||
Partizánske | 22.45 | 22.46 | |||
Partizánske zastávka | 22.49 | 22.49 | |||
Veľké Uherce | 22.53 | 23.11 | |||
Oslany | 23.15 | 23.15 | |||
Bystričany | 23.19 | 23.19 | |||
Zemianske Kostoľany | 23.23 | 23.24 | |||
Nováky | 23.29 | 23.30 | |||
Koš | 23.34 | 23.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci