Vlak 3758 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Púchov | 23.27 | ||||
Žilina | 22.36 | ||||
Horný Hričov | 22.45 | 22.45 | |||
Dolný Hričov | 22.48 | 22.49 | |||
Bytča | 22.55 | 22.56 | |||
Predmier | 22.58 | 22.59 | |||
Plevník-Drienové | 23.03 | 23.03 | |||
Považská Teplá | 23.07 | 23.08 | |||
Považská Bystrica | 23.13 | 23.14 | 1. | ||
Milochov | 23.19 | 23.20 | |||
Nosice | 23.23 | 23.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci