Os 3273 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Púchov | 17.51 | ||||
Horní Lideč | 17.16 | 4 | |||
Střelná | 17.20 | 17.21 | |||
Strelenka | 17.25 | 17.25 | |||
Lysá pod Makytou | 17.29 | 17.30 | |||
Lúky pod Makytou | 17.32 | 17.33 | |||
Zariečie | 17.36 | 17.37 | |||
Dohňany | 17.41 | 17.41 | |||
Púchov zastávka | 17.45 | 17.45 | |||
Púchov závody | 17.47 | 17.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci