Os 3260 | |
Řazení vlaku: 162 + Bdt + BDsee + 2xBdt + BDsee + Bdt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 4.39 | 6 | |||
Púchov | 4.05 | ||||
Dohňany | 4.11 | 4.12 | |||
Zariečie | 4.16 | 4.17 | |||
Lúky pod Makytou | 4.20 | 4.21 | |||
Lysá pod Makytou | 4.24 | 4.24 | |||
Strelenka | 4.29 | 4.29 | |||
Střelná | 4.34 | 4.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy