Vlak 3066 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trenčín | 13.16 | 3. | |||
Púchov | 12.34 | ||||
Dolné Kočkovce | 12.37 | 12.37 | |||
Beluša | 12.41 | 12.42 | |||
Ladce | 12.45 | 12.45 | |||
Košeca | 12.49 | 12.49 | |||
Ilava | 12.52 | 12.53 | |||
Dubnica nad Váhom | 12.58 | 12.59 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 13.04 | 13.08 | |||
Trenčín-Opatová | 13.11 | 13.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci