Vlak 2013 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 8.13 | 3. | |||
Kúty | 6.59 | ||||
Sekule | 7.05 | 7.06 | |||
Moravský Svätý Ján | 7.09 | 7.09 | |||
Závod | 7.14 | 7.14 | |||
Veľké Leváre | 7.17 | 7.18 | |||
Malacky | 7.25 | 7.26 | |||
Plavecký Štvrtok | 7.32 | 7.32 | |||
Zohor | 7.38 | 7.45 | |||
Devínske Jazero | 7.52 | 7.52 | |||
Devínska Nová Ves | 7.56 | 7.57 | |||
Bratislava-Lamač | 8.03 | 8.04 | |||
Bratislava-Železná studienka | 8.07 | 8.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci