Os 7106 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 13.49 | ||||
Mariánské Lázně | 12.27 | 2/2 | |||
Mariánské Lázně město | 12.31 | 12.31 | |||
Vlkovice | 12.37 | 12.37 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 12.41 | 12.41 | |||
Ovesné Kladruby | 12.44 | 12.45 | 2 | ||
Mrázov | 12.50 | 12.50 | |||
Teplá | 12.54 | 12.55 | 3 | ||
Hoštěc | 12.58 | 12.58 | |||
Poutnov | 13.03 | 13.03 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 13.07 | 13.07 | |||
Bečov nad Teplou | 13.15 | 13.15 | 3 | ||
Vodná | 13.19 | 13.19 | |||
Krásný Jez | 13.22 | 13.24 | 2 | ||
Teplička u Karlových Varů | 13.30 | 13.30 | |||
Kfely | 13.32 | 13.32 | |||
Cihelny | 13.37 | 13.37 | |||
Karlovy Vary-Březová | 13.41 | 13.41 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 13.44 | 13.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci