Os 12960 | |
Řazení vlaku: 2x642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zwickau (Sachs) Hbf | 18.50 | ||||
Mariánské Lázně | 15.09 | 2/3 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 15.12 | 15.12 | |||
Lázně Kynžvart | 15.16 | 15.17 | 3 | ||
Dolní Žandov | 15.22 | 15.23 | 2 | ||
Salajna | 15.26 | 15.26 | |||
Lipová u Chebu | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Stebnice | 15.34 | 15.34 | |||
Cheb-Všeboř | 15.36 | 15.36 | |||
Cheb | 15.40 | 16.07 | 3 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 16.12 | 16.12 | |||
Františkovy Lázně | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Žírovice-Seníky | 16.20 | 16.20 | |||
Vojtanov | 16.23 | 16.24 | 1 | ||
Plesná | 16.31 | 16.31 | |||
Bad Brambach | 16.36 | 16.38 | 1 | ||
Raun | 16.47 | 16.47 | |||
Sohl | 16.49 | 16.50 | |||
Bad Elster | 16.54 | 16.54 | |||
Adorf (Vogtl) | 16.57 | 17.06 | 2 | ||
Hundsgrün | 17.12 | 17.12 | 1 | ||
Oelsnitz (Vogtl) | 17.18 | 17.19 | 2 | ||
Pirk | 17.24 | 17.25 | |||
Weischlitz | 17.28 | 17.35 | 2 | ||
Kürbitz | 17.37 | 17.37 | 1 | ||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 17.40 | 17.40 | |||
Plauen (Vogtl) West | 17.42 | 17.43 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 17.46 | 18.01 | |||
Jößnitz | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Jocketa | 18.08 | 18.08 | 1 | ||
Ruppertsgrün | 18.11 | 18.11 | 1 | ||
Herlasgrün | 18.15 | 18.16 | 1 | ||
Limbach (Vogtl) | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Netzschkau | 18.21 | 18.22 | 1 | ||
Reichenbach (Vogtl) ob Bf | 18.26 | 18.28 | |||
Neumark (Sachs) | 18.35 | 18.36 | 1 | ||
Steinpleis | 18.43 | 18.43 | 2 | ||
Lichtentanne (Sachs) | 18.46 | 18.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci