Os 12959 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 15.50 | 2 | |||
Zwickau (Sachs) Hbf | 13.06 | ||||
Lichtentanne (Sachs) | 13.10 | 13.10 | 1 | ||
Steinpleis | 13.13 | 13.13 | 1 | ||
Neumark (Sachs) | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Reichenbach (Vogtl) ob Bf | 13.27 | 13.33 | |||
Netzschkau | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Limbach (Vogtl) | 13.41 | 13.41 | 2 | ||
Herlasgrün | 13.44 | 13.45 | 2 | ||
Ruppertsgrün | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Jocketa | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Jößnitz | 13.55 | 13.55 | 2 | ||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 13.59 | 14.11 | |||
Plauen (Vogtl) West | 14.14 | 14.14 | |||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 14.16 | 14.16 | |||
Kürbitz | 14.19 | 14.19 | 1 | ||
Weischlitz | 14.21 | 14.28 | 2 | ||
Pirk | 14.32 | 14.32 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 14.37 | 14.38 | 2 | ||
Hundsgrün | 14.44 | 14.44 | 2 | ||
Adorf (Vogtl) | 14.49 | 15.00 | 3 | ||
Bad Elster | 15.03 | 15.04 | |||
Sohl | 15.08 | 15.08 | |||
Raun | 15.11 | 15.11 | |||
Bad Brambach | 15.20 | 15.21 | 1 | ||
Plesná | 15.26 | 15.26 | |||
Vojtanov | 15.33 | 15.33 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 15.37 | 15.37 | |||
Františkovy Lázně | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 15.45 | 15.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci