Os 6251 | |
Řazení vlaku: VT98 + VS98/VT98 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.57 | 5 | |||
Zittau | 6.20 | 1a | |||
Hrádek nad Nisou | 6.31 | 6.32 | 1/1 | ||
Chotyně | 6.35 | 6.35 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 6.39 | 6.39 | |||
Chrastava | 6.43 | 6.45 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 6.47 | 6.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci