Os 2315 | |
Řazení vlaku: 1116 + 4xBmpz-dl + Bmpz-ds Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wiener Neustadt Hbf | 9.15 | ||||
Břeclav | 6.55 | 2 | |||
Bernhardsthal | 7.01 | 7.02 | |||
Rabensburg | 7.05 | 7.06 | |||
Hohenau | 7.11 | 7.12 | |||
Drösing | 7.17 | 7.17 | |||
Sierndorf a. d. March | 7.20 | 7.20 | |||
Jedenspeigen | 7.22 | 7.23 | |||
Dürnkrut | 7.25 | 7.26 | |||
Stillfried | 7.31 | 7.31 | |||
Angern | 7.34 | 7.34 | |||
Tallesbrunn | 7.37 | 7.38 | |||
Weikendorf-Dörfles | 7.40 | 7.41 | |||
Gänserndorf | 7.43 | 7.44 | |||
Strasshof | 7.49 | 7.50 | |||
Wien Leopoldau | 8.00 | 8.01 | |||
Wien Siemensstraße | 8.03 | 8.04 | |||
Wien Floridsdorf | 8.07 | 8.08 | |||
Wien Handelskai | 8.10 | 8.11 | |||
Wien Traisengasse | 8.12 | 8.13 | |||
Wien Praterstern | 8.15 | 8.16 | |||
Wien Mitte Landstraße | 8.19 | 8.20 | |||
Wien Rennweg | 8.21 | 8.22 | |||
Wien-Quartier-Belvedere | 8.25 | 8.26 | |||
Wien Südtiroler Platz | 8.27 | 8.28 | |||
Wien Matzleinsdorfer Platz | 8.30 | 8.30 | |||
Wien Meidling | 8.33 | 8.35 | |||
Wien Liesing | 8.42 | 8.43 | |||
Mödling | 8.46 | 8.47 | |||
Baden | 8.54 | 8.55 | |||
Bad Vöslau | 8.58 | 8.59 | |||
Leobersdorf | 9.03 | 9.04 | |||
Felixdorf | 9.08 | 9.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci