Os 18323 „Pražský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 830 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pečky | 15.45 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.08 | ||||
Praha-Zličín | 12.39 | ||||
Praha-Stodůlky | 12.44 | ||||
Praha-Cibulka | 12.46 | ||||
Praha-Waltrovka | 12.49 | ||||
Praha-Žvahov | 12.52 | ||||
Pha-Smíchov spol.n. | 12.59 | ||||
Kouřim | 15.01 | 2 | |||
Bošice | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Zalešany | 15.11 | 15.11 | |||
Žabonosy | 15.14 | 15.14 | |||
Plaňany zastávka | 15.16 | 15.16 | |||
Plaňany | 15.19 | 15.27 | 2 | ||
Vrbčany | 15.30 | 15.30 | |||
Chroustov | 15.34 | 15.34 | |||
Chotutice | 15.37 | 15.37 | |||
Radim | 15.39 | 15.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci