Os 39661 „Švestková dráha“ | |
Řazení vlaku: 830 + Daa-k Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 19.14 | ||||
Most | 17.30 | ||||
Obrnice | 17.35 | 17.37 | |||
Sedlec u Obrnic | 17.41 | ||||
Skršín | 17.49 | ||||
Bělušice | 17.52 | ||||
Sinutec | 17.56 | ||||
Libčeves | 18.01 | ||||
Židovice | 18.07 | ||||
Třebívlice | 18.15 | 18.17 | |||
Podsedice | 18.24 | ||||
Dlažkovice | 18.26 | ||||
Třebenice město | 18.33 | ||||
Třebenice | 18.38 | ||||
Čížkovice | 18.45 | ||||
Lovosice | 18.53 | 19.00 | |||
Žalhostice | 19.07 | ||||
Litoměřice Cihelna | 19.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci