Os 17269 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.24 | 2 | |||
Bad Schandau | 15.52 | 4 | |||
Krippen | 15.54 | 15.55 | |||
Schmilka-Hirschmühle | 16.01 | 16.01 | |||
Schöna | 16.04 | 16.05 | |||
Dolní Žleb | 16.09 | 16.09 | 1 | ||
Dolní Žleb zastávka | 16.11 | 16.12 | |||
Děčín-Čertova Voda | 16.14 | 16.15 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Děčín-Přípeř | 16.21 | 16.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci