Sp 17246 | |
Řazení vlaku: 612 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zittau | 21.10 | 2b | |||
Tanvald | 19.38 | 4 | |||
Tanvald zastávka | 19.40 | 19.40 | |||
Smržovka dolní nádraží | 19.44 | 19.44 | |||
Smržovka střed | 19.48 | 19.48 | |||
Smržovka | 19.53 | 19.58 | 4 | ||
Jablonecké Paseky | 20.05 | 20.05 | |||
Jablonec nad Nisou zastávka | 20.08 | 20.08 | |||
Jablonec nad Nisou centrum | 20.10 | 20.10 | |||
Jablonec nad Nisou | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Vratislavice nad Nisou | 20.23 | 20.23 | |||
Liberec-Rochlice | 20.28 | 20.28 | |||
Liberec | 20.32 | 20.35 | 1 | ||
Chrastava | 20.45 | 20.45 | 2 | ||
Hrádek nad Nisou | 20.55 | 20.59 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci