Os 9951 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.08 | 3 | |||
Řevnice | 18.39 | 1/3 | |||
Dobřichovice | 18.42 | 18.43 | 1/3 | ||
Černošice | 18.47 | 18.48 | |||
Praha-Radotín | 18.52 | 18.53 | 1/3 | ||
Praha-Smíchov | 19.00 | 19.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci