Os 9941 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.38 | 3 | |||
Řevnice | 16.09 | 1/3 | |||
Dobřichovice | 16.12 | 16.13 | 1/3 | ||
Černošice | 16.17 | 16.18 | |||
Praha-Radotín | 16.22 | 16.23 | 1/3 | ||
Praha-Smíchov | 16.30 | 16.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci