Os 9913 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.43 | 3 | |||
Řevnice | 7.07 | 1/3 | |||
Dobřichovice | 7.10 | 7.11 | 1/3 | ||
Všenory | 7.13 | 7.14 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.16 | 7.17 | |||
Černošice | 7.19 | 7.20 | |||
Praha-Radotín | 7.24 | 7.25 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.28 | 7.29 | |||
Praha-Smíchov | 7.35 | 7.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci