R 989 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.02 | 2 | |||
Liberec | 12.02 | 3 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 12.19 | 12.20 | 3 | ||
Turnov | 12.39 | 12.42 | 2/2 | ||
Malá Skála | 12.50 | 12.51 | 3 | ||
Železný Brod | 12.58 | 13.00 | 2 | ||
Semily | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Stará Paka | 13.26 | 13.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 13.56 | 14.00 | 2 | ||
Jaroměř | 14.14 | 14.21 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.35 | 14.42 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 14.58 | 14.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci