Os 9826 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kralupy nad Vltavou | 21.06 | 4 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 19.30 | III./5 | |||
Praha-Bubny | 19.34 | 19.34 | 4 | ||
Praha-Dejvice | 19.39 | 19.44 | 4 | ||
Praha-Veleslavín | 19.50 | 19.50 | 1 | ||
Praha-Ruzyně | 19.55 | 19.59 | 3 | ||
Hostivice | 20.04 | 20.05 | 5 | ||
Jeneč | 20.08 | 20.09 | 2 | ||
Pavlov | 20.13 | 20.13 | |||
Unhošť | 20.16 | 20.21 | 2 | ||
Kladno | 20.26 | 20.29 | 3 | ||
Kladno město | 20.33 | 20.33 | |||
Kladno-Ostrovec | 20.35 | 20.35 | 2 | ||
Kladno-Švermov | 20.39 | 20.39 | |||
Kladno-Dubí | 20.41 | 20.41 | 6 | ||
Kladno-Vrapice | 20.44 | 20.44 | |||
Brandýsek | 20.48 | 20.49 | 3 | ||
Dřetovice | 20.51 | 20.51 | |||
Zákolany | 20.56 | 20.56 | |||
Otvovice | 20.59 | 20.59 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou-Minice | 21.03 | 21.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci