..: Trasa vlaku Os 9534 - JŘ 2010 :..
Os 9534
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Btax780 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník  19.50  1
  Praha-Vršovice   18.38 2
  Praha hlavní nádraží  18.42 18.47 5
  Praha-Vysočany  18.54 18.55 1/2
  Praha-Satalice  19.04 19.04 2
  Praha-Kbely  19.07 19.07 
  Praha-Čakovice  19.11 19.12 2
  Hovorčovice  19.16 19.16 
  Měšice u Prahy  19.19 19.19 1
  Zlonín  19.21 19.21 
  Kojetice u Prahy  19.24 19.24 
  Neratovice  19.28 19.32 2
  Tišice  19.35 19.35 
  Všetaty  19.39 19.40 1/1
  Malý Újezd  19.46 19.46 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster