..: Trasa vlaku Os 9531 - JŘ 2010 :..
Os 9531
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  15.22  2
  Byšice   14.00 
  Všetaty  14.05 14.21 1/2
  Tišice  14.24 14.24 
  Neratovice  14.28 14.33 2
  Kojetice u Prahy  14.36 14.36 
  Zlonín  14.39 14.39 
  Měšice u Prahy  14.41 14.42 1
  Hovorčovice  14.45 14.45 
  Praha-Čakovice  14.49 14.50 2
  Praha-Kbely  14.53 14.53 
  Praha-Satalice  14.56 14.56 2
  Praha-Vysočany  15.04 15.05 2/1
  Praha hlavní nádraží  15.12 15.18 6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster