..: Trasa vlaku Os 9520 - JŘ 2010 :..
Os 9520
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Všetaty  0.57  1/1
  Praha-Vršovice   0.05 2
  Praha hlavní nádraží  0.09 0.12 5
  Praha-Vysočany  0.19 0.19 1/2
  Praha-Satalice  0.28 0.28 2
  Praha-Kbely  0.31 0.31 
  Praha-Čakovice  0.35 0.35 2
  Hovorčovice  0.39 0.39 
  Měšice u Prahy  0.42 0.42 1
  Zlonín  0.44 0.44 
  Kojetice u Prahy  0.47 0.47 
  Neratovice  0.50 0.51 3
  Tišice  0.54 0.54 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster