..: Trasa vlaku Os 9516 - JŘ 2010 :..
Os 9516
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  21.17  5
  Praha-Vršovice   19.38 2
  Praha hlavní nádraží  19.42 19.47 5
  Praha-Vysočany  19.54 19.55 1/2
  Praha-Satalice  20.04 20.04 2
  Praha-Kbely  20.07 20.07 
  Praha-Čakovice  20.11 20.14 3
  Hovorčovice  20.18 20.18 
  Měšice u Prahy  20.22 20.22 1
  Zlonín  20.24 20.24 
  Kojetice u Prahy  20.27 20.27 
  Neratovice  20.31 20.32 3
  Tišice  20.35 20.35 
  Všetaty  20.39 20.43 1/1
  Byšice  20.47 20.47 2
  Kojovice  20.51 20.51 
  Košátky  20.52 20.52 
  Kropáčova Vrutice  20.55 20.57 2
  Zdětín u Chotětova  21.03 21.03 
  Chotětov  21.06 21.07 3
  Krnsko  21.13 21.13 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster