..: Trasa vlaku Os 9511 - JŘ 2010 :..
Os 9511
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  14.19  2
  Mladá Boleslav město   12.24 1/2
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  12.30 12.37 2
  Krnsko  12.41 12.41 
  Chotětov  12.48 12.48 3
  Zdětín u Chotětova  12.52 12.52 
  Kropáčova Vrutice  12.57 12.58 3
  Košátky  13.01 13.01 
  Kojovice  13.03 13.03 
  Byšice  13.06 13.07 2
  Všetaty  13.11 13.21 1/2
  Tišice  13.24 13.24 
  Neratovice  13.28 13.30 3
  Kojetice u Prahy  13.33 13.33 
  Zlonín  13.36 13.36 
  Měšice u Prahy  13.38 13.39 1
  Hovorčovice  13.42 13.42 
  Praha-Čakovice  13.46 13.50 2
  Praha-Kbely  13.53 13.53 
  Praha-Satalice  13.56 13.56 2
  Praha-Vysočany  14.04 14.05 2/1
  Praha hlavní nádraží  14.12 14.12 6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster