Os 9509 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 12.19 | 2 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.37 | 3 | |||
Krnsko | 10.41 | 10.41 | |||
Chotětov | 10.48 | 10.48 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 10.52 | 10.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Košátky | 11.01 | 11.01 | |||
Kojovice | 11.03 | 11.03 | |||
Byšice | 11.06 | 11.07 | 2 | ||
Všetaty | 11.11 | 11.21 | 2/2 | ||
Tišice | 11.24 | 11.24 | |||
Neratovice | 11.28 | 11.30 | 3 | ||
Kojetice u Prahy | 11.33 | 11.33 | |||
Zlonín | 11.36 | 11.36 | |||
Měšice u Prahy | 11.38 | 11.39 | 1 | ||
Hovorčovice | 11.42 | 11.42 | |||
Praha-Čakovice | 11.46 | 11.50 | 2 | ||
Praha-Kbely | 11.53 | 11.53 | |||
Praha-Satalice | 11.56 | 11.56 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 12.04 | 12.05 | 2/1 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.12 | 12.15 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci