..: Trasa vlaku Os 9507 - JŘ 2010 :..
Os 9507
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  10.19  2
  Mladá Boleslav město   8.25 1/2
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  8.31 8.37 2
  Krnsko  8.41 8.41 
  Chotětov  8.48 8.48 3
  Zdětín u Chotětova  8.52 8.52 
  Kropáčova Vrutice  8.57 8.58 3
  Košátky  9.01 9.01 
  Kojovice  9.03 9.03 
  Byšice  9.06 9.07 2
  Všetaty  9.11 9.21 1/2
  Tišice  9.24 9.24 
  Neratovice  9.28 9.30 3
  Kojetice u Prahy  9.33 9.33 
  Zlonín  9.36 9.36 
  Měšice u Prahy  9.38 9.39 1
  Hovorčovice  9.42 9.42 
  Praha-Čakovice  9.46 9.50 2
  Praha-Kbely  9.53 9.53 
  Praha-Satalice  9.56 9.56 2
  Praha-Vysočany  10.04 10.05 2/1
  Praha hlavní nádraží  10.12 10.12 6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster