..: Trasa vlaku Os 9506 - JŘ 2010 :..
Os 9506
Řazení vlaku: 2x854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  11.21  5
  Praha-Vršovice   9.38 2
  Praha hlavní nádraží  9.42 9.47 5
  Praha-Vysočany  9.54 9.55 1/2
  Praha-Satalice  10.04 10.04 2
  Praha-Kbely  10.07 10.07 
  Praha-Čakovice  10.11 10.14 3
  Hovorčovice  10.18 10.18 
  Měšice u Prahy  10.22 10.22 1
  Zlonín  10.24 10.24 
  Kojetice u Prahy  10.27 10.27 
  Neratovice  10.31 10.32 3
  Tišice  10.35 10.35 
  Všetaty  10.39 10.43 1/1
  Byšice  10.46 10.47 2
  Kojovice  10.50 10.50 
  Košátky  10.52 10.52 
  Kropáčova Vrutice  10.56 10.59 2
  Zdětín u Chotětova  11.05 11.05 
  Chotětov  11.09 11.10 3
  Krnsko  11.16 11.16 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster