..: Trasa vlaku Os 9500 - JŘ 2010 :..
Os 9500
Řazení vlaku: 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  6.14  5
  Praha-Vršovice   4.38 2
  Praha hlavní nádraží  4.42 4.47 5
  Praha-Vysočany  4.54 4.55 1/2
  Praha-Satalice  5.04 5.04 2
  Praha-Kbely  5.07 5.07 
  Praha-Čakovice  5.11 5.12 2
  Hovorčovice  5.16 5.16 
  Měšice u Prahy  5.19 5.19 1
  Zlonín  5.21 5.21 
  Kojetice u Prahy  5.24 5.24 
  Neratovice  5.27 5.32 3
  Tišice  5.35 5.35 
  Všetaty  5.39 5.40 1/1
  Byšice  5.43 5.47 2
  Košátky  5.51 5.51 
  Kropáčova Vrutice  5.54 5.55 3
  Chotětov  6.04 6.04 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster