R 937 | |
Řazení vlaku: 363 + AB349 + BDs450 + 3xB256 + 2xB255 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 19.51 | 3/4 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.18 | III | |||
Vyškov na Moravě | 17.56 | 18.00 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 18.08 | 18.11 | 1 | ||
Nezamyslice | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 18.33 | 18.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.51 | 18.57 | |||
Červenka | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Mohelnice | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.29 | 19.35 | 2 | ||
Postřelmov | 19.40 | 19.41 | 1 | ||
Bludov | 19.43 | 19.45 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci