Os 9325 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 21.15 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 20.07 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 20.14 | 20.16 | 3 | ||
Praha-Kyje | 20.19 | 20.19 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.21 | 20.21 | |||
Praha-Běchovice | 20.24 | 20.25 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 20.29 | 20.29 | |||
Úvaly | 20.33 | 20.34 | 1/2 | ||
Tuklaty | 20.37 | 20.37 | |||
Rostoklaty | 20.40 | 20.40 | |||
Český Brod | 20.44 | 20.45 | 2 | ||
Klučov | 20.48 | 20.48 | |||
Poříčany | 20.51 | 20.51 | 1 | ||
Tatce | 20.55 | 20.55 | |||
Pečky | 20.58 | 20.59 | 2 | ||
Cerhenice | 21.02 | 21.02 | |||
Velim | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 21.08 | 21.08 | |||
Kolín zastávka | 21.12 | 21.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci