Os 9317 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.45 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 15.37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 15.44 | 15.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 15.49 | 15.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.51 | 15.51 | |||
Praha-Běchovice | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 15.59 | 15.59 | |||
Úvaly | 16.03 | 16.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 16.07 | 16.07 | |||
Rostoklaty | 16.10 | 16.10 | |||
Český Brod | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Klučov | 16.18 | 16.18 | |||
Poříčany | 16.21 | 16.21 | 1 | ||
Tatce | 16.25 | 16.25 | |||
Pečky | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Cerhenice | 16.32 | 16.32 | |||
Velim | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 16.38 | 16.38 | |||
Kolín zastávka | 16.42 | 16.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci